УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Колишня дружина звинуватила Шовковського у побитті

17/04/2018
Колишня дружина звинуватила Шовковського у побитті

Конфлікт у родині легенди Динамо продовжується

Колишня дружина воротаря київського Динамо Олександра Шовковського Ольга Альонова звинуватила екс-чоловіка у побитті.

"Він мене двічі вдарив. Перший раз – коли я намагалася забрати телефон у Кутеповою (теперішня кохана Олександра, – ред.)", – розповіла Альонова "ТСН".

За словами жінки, Шовковський приїхав до її будинку близько 10 години ранку і, не пояснюючи мотивів, спробував потрапити всередину. Спочатку він стукав у двері, а коли поліз у вікно, то спрацювала сигналізація.

"Він не запитав нічого про нашу дочку. Не запитав, де вона, як себе почуває. Ми підписали угоду, в якому він зобов'язався платити доньці щомісяця 10 тисяч доларів. Потім щось у Олександра змінилося. З осені 2015 року він платить 5 тияч гривень на місяць", – додала екс-дружина Шовковського.

Раніше Шовковський розповів, що приїхав до будинку, де проживають його родичі, щоб забрати доньку на святкування Великодня.

Однак у будинку її не виявилося, але в приміщенні знаходилась колишня теща, яка спочатку кидала в Шовковського камінням, а потім тричі вистрілила з пістолета.

Альонова захищає матір і пояснює її поведінку самозахистом, адже Шовковський нібито прийшов їх грабувати. І було це, за її словами, не вперше – після візиту 2016 року в неї пропали цінні речі і елітний автомобіль.

Також вона додала, що вогнепальної зброї в будинку немає. З чого саме стріляла її мати, Альонова не уточнила. А кидалася жінка, за її словами, не камінням, а землею з вазонів.

Також Ольга Альонова попросила Шовковського сплатити близько мільйона гривень аліментів, які він заборгував.

Сам Шовковський відмовився коментувати інцидент журналістам і не зізнався, чому стався конфлікт з колишньою тещею, якщо ще кілька тижнів тому він безперешкодно вивозив доньку разом з дітьми нинішньої подруги Марини Кутепової на відпочинок в Емірати. При цьому відео інциденту з соцмереж він також видалив.