УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Коноплянка проспав гру Шальке

17/03/2018
Коноплянка проспав гру Шальке

Українець потрапив у курйозну ситуацію

Євген Коноплянка пережив неймовірний казус в дорозі на матч Бундесліги проти Вольфсбурга ще в листопаді 2016 року. Про це розповів спортивний директор клубу Крістіан Хайдель.
 
Бос гельзенкірхенців вирішив розповісти цю історію саме зараз. За словами функціонера, тоді Шальке 04 прибув на гру до Вольфсбурга швидкісним поїздом, але без Коноплянки, який кудись зник.
 


"Як у дитячому садку, ми почали вважати гравців. Одного не було".
 

Дивно, але ніхто так і не розбудив півзахисника збірної України. Євген прокинувся тільки тоді, коли поїзд знову рушив. У підсумку йому довелося добиратися з Берліна у Вольфсбург на таксі, а це 220 км. Тодішній головний тренер команди Маркус Вайнцирль старань Євгенія не оцінив і залишив його на лавці запасних на весь матч.
 
"На цей раз Коноплянка повинен бути особливо обережним, розбудіть його хтось", – жартують німецькі журналісти в місцевій пресі. Матч Вольфсбург –  Шальке відбудеться сьогодні, 17 березня, в 19:30.
 
Цікаво, що Вольфсбург переживав останнім часом свої курйози з німецької залізниці. Тільки за 2017-й рік поїзда по берлінському напрямку тричі не зупинялися у цьому місті, незважаючи на розклад.

Нагдаємо, півзахисник збірної України Євген Коноплянка може піти з Шальке навіть, якщо команда гельзенкірхенці проб'ються в Лігу чемпіонів.

Принаймні про це пише німецький портал Revier Sport, який висвітлює справи та подає інсайди з Шальке 04.Євген Коноплянка пропустив 2 останні матчі «плутів», у яких команда здобула перемоги.

"Кобальтові" вже зуміли вийти на 3-ю сходинку, хоча конкуренція за місця у топ-4, зоні Ліги чемпіонів, залишається дуже напруженою. Шальке від 6-го у таблиці РБ Лейпциг відділяє лише 2 бали.

Команда Доменіко Тедеско змагається за солідну суму грошей. Тільки за вихід у Лігу чемпіонів клуб з Гельзенкірхена отримає 13 мільйонів євро. Для порівняння, якщо виграти Лігу Європи, можна отримати максимум 15,71 млн євро.

Якщо Шальке вийде в Лігу Чемпіонів, то може бути дуже активним на трансферному ринку. Гроші на підсилення та заміну своїх півзахисників Леона Горецки та Макса Майєра (вони у клубі з юних літ, але влітку покидають його безкоштовно) потрібно десь брати.