Коноплянка влаштував гулянку в роздягальні Шальке

07/05/2018

Команда українця стала другою в Бундеслізі

У передостанньому 33-му турі німецької Бундесліги Шальке на виїзді виграв у Аугсбурга – 2:1. Завдяки цьому результату гельзенкірхенці забезпечили собі друге місце в чемпіонаті і участь в Лізі чемпіонів на наступний сезон.

Євген Коноплянка допоміг своїй команді здобути нічию. В 32 турі Бундесліги Шальке приймав Боруссію з Менхенгладбаха.

Команда українця була фаворитом поєдинку, однак все змінилось вже на 12 хвилині матчу. Господарі поля залишились в меншості. Бенталеб отримав дві жовті за кілька секунд. Спочатку в грубому підкаті збив суперника, а потім отримав другу жовту за неспортивну поведінку, наче Шіме Врсалько за Атлетіко в грі Ліги Європи проти Арсеналу (1:1).

Граючи в більшості гості почали більше атакувати. На 32 хвилині гостей вивів вперед колишній гравець Динамо Рафаель.

У додатковий час першого тайму Коно пройшов по флангу та пробив. М'яч влучив у руку захиснику гостей. Арбітр спочатку проігнорував епізод, але після підказки асистентів вирішив задіяти систему VAR та переглянути повтор епізоду. Вердикт однозначний – пенальті та жовта картка. Каліджурі реалізував пенальті.

Другий тайм був за гостями. Однак і Шальке огризалось та вибігало в контратаки. Однак забити командам в цьому матчі більше не вдалось.

Шальке набирає 57 очок та закріплюється на другій сходинці чемпіонату Німеччини. Однак вже завтра, наздогнати їх зможе Боруссія Ярмоленка. У випадку перемоги Дортмундців команди зрівняються за очками.