Кубок Америки: Мессі творить 6 голів, але не забиває – Аргентина у фіналі (ВІДЕО)

01/07/2015

Збірна Аргентина уникла повторення капітуляції перед Парагваєм на груповій стадії, видавши неймовірний результат півфінального протистояння на континентальній першості.

Розгром розпочав Рохо після пасу зі штрафного Мессі – допомогли й захисники, які не змогли винести м'яч, що заблукав у карному майданчику.

Про другий гол у ворота Парагваю подбав також капітан "альбіселесте", небезпечно віддавши на Пасторе, який не залишив шансів Вільяру у воротах.

Надію парагвайцям подарував перед перервою Барріос, який скористався недбалістю Маскерано – 2:1.

Проте у другому таймі все стало на свої місця. Гострі контратаки "альбіселесте" принесли успіх. Слід зазначити, що Мессі, хоч і не забив, взяв активну участь у всіх голах команди. Найактивніше на вістрі діяв Ді Марія, якому поталанило відзначитись дублем.

У фіналі Кубку Америки Аргентина зіграє з господарями турніру збірною Чилі, яка зуміла переграти у півфіналі Перу.

Джерело: Футбол24