УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Легендарна фігуристка Баюл намагалася відсудити в України 50 мільйонів

24/06/2018
Легендарна фігуристка Баюл намагалася відсудити в України 50 мільйонів

Суд Каліфорнії відхилив позов чемпіонки Ліллехаммера-1 994 Оксани Баюл.

Федеральний суд Центрального округу Каліфорнії виніс рішення на користь держави Україна за позовом олімпійської чемпіонки Оксани Баюл. Він задовольнив клопотання України про залишення позову без розгляду.

ПОПУЛЯРНЕ: Шокуючі кадри: Німецькому гравцю в’їхали шипами в обличчя

З 2015 року суд Центрального округу Каліфорнії розглядав позов Оксани Баюл до держави Україна, медіаменеджером Джозефу Чарльзу Леміру, Делаверського корпорації «Olympic Champions Ltd» і корпорації з Британських Віргінських островів «Olympic Champions Ltd».

Перша в історії України чемпіонка зимової Олімпіади звинувачувала відповідачів в порушенні принципу сумлінності і чесної ділової практики в рамках трудового договору з нею, а також в передачі прав на використання її імені, популярності та біографії непричетним третім особам. Баюл нібито не отримала належну прибуток за ці операції.

Однак суд визнав вимоги Баюл необгрунтованими і відхилив позов. Міністерство юстиції України заплатив майже 340 тисяч доларів (приблизно 8,8 млн грн) юридичної компанії «Holland & Knight LLP» для захисту в суді.

Нагадаємо, що раніше миколаївська шаблістка Ольга Харлан захистила титул чемпіонки України.