Футбол рус

Ліга чемпіонів. “Реал” програв “Вольфсбургу”, ПСЖ і “МанСіті” зіграли внічию

07/04/2016

Мадридський "Реал" зазнав поразки від німецького "Вольфсбурга" у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Зустріч відбулася у Вольсфбургу і завершилася з рахунком 2:0. Рахунок у матчі на 18-й хвилині відкрив захисник господарів Рікардо Родрігес, а через 7 хвилин німецький клуб подвоїв перевагу. Відзначився півзахисник Максиміліан Арнольд. Рахунок не змінився до фінального свистка.

sdfcvh

В іншому чвертьфіналі французький "ПСЖ" зіграв на своєму полі внічию з англійським "Манчестер Сіті" – 2:2. Першими забили гості: на 38-й хвилині відзначився хавбек Кевін де Брюйне. Парижани відігралися через три хвилини, Златан Ібрагімович скористався помилкою гравця гостей Фернандо і направив м'яч у порожні ворота.

У другому таймі ПСЖ вийшов вперед після голу Адриєна Рабіо на 59-й хвилині, але перевагу не втримав: за 18 хвилин до фінального свистка рахунок зрівняв Фернандіньйо.

В інших чвертьфіналах "Барселона" на своєму полі обіграла мадридський "Атлетико" з рахунком 2:1, а "Баварія" в Мюнхені була сильнішою від лісабонської "Бенфіки" – 1:0. Матчі-відповіді пройдуть 12 і 13 квітня.

Ліга чемпіонів

1/4 фіналу

Перші матчі

ПСЖ Франція – Манчестер Сіті Англія 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 – 38 де Брюйне, 1:1 – 41 Ібрагімович, 2:1 – 59 Рабьо, 2:2 – 72 Фернандіньо.

ПСЖ – Трапп, Орьє (ван дер Віль, 78), Тіаго Сілва, Давід Луїз, Максвелл, Рабьо (Лукас, 78), Мотта, Матюїді, Ді Марія, Ібрагімович, Кавані.

Манчестер Сіті – Харт, Санья, Отаменді, Мангаля, Кліші, Фернандо, Фернандіньо, Навас, де Брюйне (Делф, 77), Сілва (Боні, 88), Агуеро (Коларов, 90).

Попередження: Давід Луїз (1), Кліши (11), Фернандо (35), Матюїді (48), Мангаля (83), Навас (85).

Вольфсбург Німеччина – Реал Мадрид Іспанія 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 – 18, пенальті Родрігес, 2:0 – 25 Арнольд.

Вольфсбург – Бенальо, Вієйрінья, Налдо, Данте, Родрігес, Гілавогі, Луїс Густаво, Бруно Енріке (Треш, 80), Арнольд, Дракслер (Шефер, 90), Шюррле (Крузе, 85).

Реал Мадрид – Навас, Даніло, Пепе, Рамос, Марсело, Модріч (Іско, 64), Каземіро, Кроос (Хамес, 85), Бейл, Бензема (Хесе, 41), Роналду.

Попередження: Вієйрінья (19), Бенальо (50), Луїс Густаво (61), Бейл (69), Арнольд (69).