“Ліверпуль” не зміг здобути перемогу в прощальному матчі Джеррарда (ФОТО, ВІДЕО)

17/05/2015

"Ліверпуль" поступився "Крістал Пелас" в 37-му турі англійської Прем'єр-ліги. Матч відбувся на "Енфілді" і завершився з рахунком 3: 1 на користь гостей. Новину передає Корупція.спорт

Рахунок у матчі на 26-й хвилині відкрили господарі, відзначився хавбек Адам Лаллана. Ще до перерви гості відігралися, на 43-й хвилині м'яч забив Джейсон Панчеон. У другому таймі футболісти "Крістал Пелас" вийшли вперед після голу Вілфріда Заха на 60-й хвилині. Остаточний рахунок встановив Гленн Мюррей, який добив м'яч у сітку після невдало ним же виконаного пенальті.

Зазначимо, що це був прощальний матч легендарного капітана "Ліверпуля" Стівена Джеррарда на "Енфілді": влітку Джеррард перейде в "Лос-Анджелес Гелаксі".
У цьому матчі Стівен провів на полі всі 90 хвилин.

Після цієї поразки червоні залишилися на п'ятому місці в Прем'єр-лізі і втратили навіть теоретичні шанси на потрапляння в Лігу чемпіонів у наступному сезоні. "Ліверпуль" лише на одне очко випереджає "Тоттенхем", що йде шостим. "Крістал Пелас" залишився на 12-му місці в АПЛ.

Англія – Прем'єр-ліга. 37-й тур

Ліверпуль (Ліверпуль) – Кристал Пелас (Лондон) – 1:3

Голи: Лаллана, 26 (1: 0); Панчеон, 43 (1: 1); Заха, 60 (1: 2); Мюррей, 90 + 1 (1: 3).

Незабиті пенальті: немає – Мюррей, 90 + 1.

Попередження: Джан, 42; Коутіньйо, 87 – Уорд, 79; Макартур, 83; Матч, 84.