Мадридське дербі: Реал і Атлетико визначали найсильнішого

08/04/2018

Команди забили по голу

У матчі 31-го туру іспанської Ла Ліги в рамках мадридського дербі Реал приймав на "Сантьяго Бернабеу" Атлетіко. Гра завершилася внічию 1:1, а обидва голи були забиті у другому таймі.

Спочатку Кріштіану Роналду прицільним ударом вивів "вершкових" вперед на 53-й хвилині. Але на 57-й хвилині вже святкували гол "матрацники" завдяки точному попаданню Антуана Гризманна. Як підсумок, 1:1 – нічия в принциповому протистоянні

Вчора Барселона в матчі чемпіонату Іспанії розібралася з Леганесом 3:1, а хет-трик оформив  Ліонель Мессі.

Для аргентинського форварда це 40-й хет-трик у футболці каталонської команди.

Крім того, в поточній першості Ла Ліги Ліонель забив шість голів ударами зі штрафних, повторивши результат свого легендарного екс-одноклубника Роналдіньо

У сезоні 2006/07 бразилець забив 6 м'ячів ударами зі штрафних, що є рекордом для Прімери.

У Мессі є ще 7 турів, щоб перевершити цей показник.