УКР
App for android App for apple

Максимум два раунди: Нурмагомедов готовий до бою з Макгрегором

15/05/2018
Максимум два раунди: Нурмагомедов готовий до бою з Макгрегором

Конор Макгрегор і Хабіб Нурмагомедов можуть провести бій

Чемпіон UFC у легкій вазі Хабіб Нурмагомедов (26-0) повідомив, що свій перший захист планує провести восени, а також розповів про можливий поєдинок з колишнім володарем титулу Конором Макгрегором (21-3).

"Є кілька варіантів. UFC почали переговори з Конором про поєдинок в жовтні-листопаді. Якщо ж з ним не організовують бій, то я зустрінуся з переможцем претендентського бою Альварес – Порье, який пройде в Канаді.

Бій з Макгрегором? Ніколи не знаєш, що може статися в бою. Якщо говорити про мене, то я, звичайно ж, в собі впевнений. Все може бути. Багато говорили, що бій з Яквінтою пройде 1-2 раунду, але, як ви бачите, люди теж тренуються і готуються. Не можна допускати недооцінку суперника, завжди потрібно враховувати його слабкі і сильні сторони.

Якщо бій з Конором буде в партері, то під пресингом він витримає максимум два раунди. Якщо будемо битися в стійці, то якусь перевагу буде він мати, так що подивимося.

Ударник проти борця – це класика. Я теж вже років 15 в стійці б'юся і маю великий досвід, всі бої починаються в стійці. Всі мої 26 суперників говорили, що вони збираються зупинити мої тейкдауни. Перед Конором теж буде стояти завдання уникати партеру, а я буду йти на нього і робити свою роботу", – розповів Нурмагомедов.