“Мало не померла”: Марта Костюк розповіла про важку перемогу над екс-українкою

22/08/2018

У першому раунді кваліфікації US Open 16-літня Марта Костюк зіграла з 25-літньою Валентиною Івахненко. До 2014 року остання виступала за Україну, але після анексії Криму уродженка Ялти прийняла російське громадянство.

Матч видався доволі напруженим. Костюк програла перший сет і була близька до поразки у другому, поступаючись у рахунку 1:5. Та все ж зуміла зібратися і переломити хід поєдинку, вигравши другий та третій сет на тай-брейках, а загалом і матч.

"Я думала, що з першого розіграшу м’яча я програю цей матч. Я почувала себе не надто добре. Але так і слід грати – потрібно перемагати навіть у такі дні. І я дуже рада перемозі. У мене давно не було таких чудових перемог після Вімблдону", – зізналася Марта Костюк.

Третій сет став справжнім жахіттям – Костюк "горіла" 1:5 і була за крок до вильоту. Та за наступні чотири гейми Івахненко зуміла лише двічі заробити очки, а два гейми програти в суху. Згодом за рахунку 5:6 на подачі Костюк, останній довелося подавати 17-ь разів. Чотири рази все могло закінчитися, коли росіянка могла реалізувати матч-пойнт. Та все ж справа знову дійшла до тай-брейку. І знову успіх був на стороні Костюк, яка програла лише дві свої подачі, у той час як Івахненко – три.

Вона також додала, що важко було грати через спеку, адже вона виявилася не готовою до таких погодних умов.