Матч хокейного ЧС Україна – Казахстан 2:5 – огляд (ВІДЕО)

20/04/2015

Україна стартувала на ЧС з великої поразки від колишнього тренера та розбитого скла на арені.

Вчора збірна України з хокею розпочала свої виступи на чемпіонаті світу у групі А дивізіону I, який стартував у польському Кракові. Свій перший матч на турнірі наша команда провела проти головного фаворита змагань – команди Казахстану, яку очолював екс-наставник "синьо-жовтих" Андрій Назаров.

У Польщі українці вирушили в сильно ослабленому складі, з різних причин недорахувавшись більше десятка провідних виконавців (ЧС пропускають Гайдученко, Люткевич, Ісаєнко, Белухін, Матерухін, Шафаренко, Тимченко), а тому на турнірі підопічним Олександра Годинюка доведеться діяти згідно з відомою приказкою "не до жиру – були б живі". Замість майже традиційного для останніх років завдання боротися за вихід у вищий дивізіон (у нашій шістці розігрується дві путівки в еліту), на цей раз "синьо-жовтих", швидше за все, чекає боротьба за виживання.

Поєдинок із казахами, які в минулому році вилетіли з еліти, лише підтвердив це припущення. У стартовому періоді наші виглядали просто безпорадно, за 20 хвилин завдавши по воротах суперників лише два кидки. У свою чергу казахи спокійно і впевнено контролювали хід матчу, використавши перше вилучення у "синьо-жовтих": результативного удару завдав Даллмен. Ближче до кінця періоду Метальников подвоїв перевагу "казахських барсів".

Все, чим запам'яталися українці в стартовому ігровому відрізку – розбите скло огорожі на "Краків Арені", в яке Петранговський, застосовуючи силовий прийом, від душі впечатав захисника суперників Трясунова. Довелося арбітрам достроково забирати команди в роздягальні, а після відновлення гри відмовитися від антракту між періодами – команди лише помінялися воротами. Але не помінялися ролями. Україна як і раніше виглядала непереконливо, правда, пропустила у другій 20-хвилинці лише один раз – знову в меншості (і знову, коли на лавці штрафників у нас "відпочивав" Кугут). І лише в заключному періоді підопічні Годинюка огризнулися, провівши подвійний розмін результативними ударами, і закінчивши поєдинок з цілком пристойними для себе (в даній ситуації) підсумковими 2:5. Шайби в нашій команді закинули Німенко і Міхнов.

Сьогодні Україну чекає рандеву з італійцями, які, як і казахи, в минулому сезоні грали у вищому дивізіоні. Однак, на відміну від азіатів, з апенінцями у нас позитивний баланс особистих зустрічей.

Джерело: Korupciya.sport