УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Матч Маріуполь – Динамо не відбудеться: подробиці перенесення

03/08/2018
Матч Маріуполь – Динамо не відбудеться: подробиці перенесення

В УПЛ виникли проблеми з проведенням матчу Маріуполь – Динамо. Поєдинок в Маріуполі неможливо провести за термінами.
 
Поєдинок четвертого туру між Маріуполем і Динамо УПЛ змушена перенести на пізніший термін через успішний виступ маріупольської команди в єврокубках.
 
Згідно з регламентом УПЛ, проміжок між двома офіційними матчами команди клубу (зокрема, змагання УПЛ і клубні змагання УЄФА) має складати не менше двох календарних днів.
 
Базовим днем ​​4 туру чемпіонату УПЛ було визначено 11 серпня. При цьому 14 серпня Динамо зіграє з чеською Славією в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів. Проте 9 серпня зіграє поєдинок третього кваліфікаційного етапу Ліги Європи з Бордо.
 
Таким чином, провести матч між Маріуполем і Динамо в проміжку між 9 і 14 серпня неможливо. Його дата буде визначена пізніше.

Варто нагадаті, что центральний поєдинок 32-го туру чемпіонату України з футболу між київським "Динамо" і донецьким "Шахтарем" перенесли. У повідомленні сказано, що до УПЛ надійшов лист від ФК "Динамо" про неможливість проведення 20 травня 2018 року матчу 32-го туру "Динамо" – "Шахтар" у зв'язку з проведенням на стадіоні "Динамо" ім. Лобановського робіт в рамках підготовки до фінального матчу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА.