Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple

Мейвезер – Макгрегор: Прогнози і ставки букмекерів на бій

15/06/2017
Мейвезер – Макгрегор: Прогнози і ставки букмекерів на бій

Історичний боксерський поєдинок між американським боксером Флойдом Мейвезером-молодшим (49-0, 26 КО) і чемпіоном UFC у легкій вазі Конором Макгрегором (21-3) відбудеться 26 серпня на MGM Grand Garden Arena у Лас-Вегасі.

На думку букмекерів, незаперечним фаворитом цього поєдинку є Мейвезер. Ставки на його перемогу приймаються з розрахунку 1,08. На перемозі Макгрегора можна заробити в сім разів більше поставленої суми.

Так, на перемогу Флойда букмекерська контора bet365 приймає ставки з коефіцієнтом 1,1, а перемога Макгрегора оцінюється в 6,5. Нічия оцінюється показником 34,0.

Букмекери з контори William Hill також вважають американця фаворитом бою. На перемогу Мейвезера контора приймає ставки з коефіцієнтом 1,08, а на перемогу Макгрегора – 7,0. Нічия – 26,0.

Букмекерська організація GameBet приймає ставки на перемогу Мейвезер – 1,10, на перемогу Макгрегора – 8,0. Нічия – 34,0.

За прогнозами експертів, найвірогіднішим результатом бою є дострокова перемога Мейвезера, трохи менше шансів на те, що Флойд здобуде перемогу суддівським рішенням. А Макгрегор якщо і переможе достроково, то, швидше за все, у 2-3 раунді.