УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Ми зрозуміли, що нам краще жити окремо…”: Тетяна Денисова, спокусливий український хореограф чи зразкова сімейна людина?

19/03/2018
“Ми зрозуміли, що нам краще жити окремо…”: Тетяна Денисова, спокусливий український хореограф чи зразкова сімейна людина?

Вона найвідоміша танцівниця і засновниця групи «JB Ballet. А славу і впізнаваність їй принесло суддівство в телешоу «Танцюють всі». Дізнайтеся більше про життя талановитої Тетяни Денисової.

Народилася Таня в Росії, в Калінінградській області. Її сім'я не мала відношення до творчості, батько був моряком, а мама працювала в дитячому садку.

У два роки майбутня зірка з сім'єю переїхала до Севастополя через роботу тата.

Тут же вона захопилася танцювальним мистецтвом, завдяки кліпам популярних тоді співачок, таких як Брітні Спірс і Мадонна.

Після закінчення школи Таня з легкістю вступила в училище в Пітері, де вчилася на хореографа. Дівчина була відмінницею у навчанні. Проте сімейні обставини змусили її повернутися в Україну. Дівчина закінчила Київський національний університет культури та мистецтв.

Тут вона проявила свої лідерські здібності та організувала власний колектив, в якому і танцювала і була за хореографа.

Кар'єра дівчини почалася з роботи в Київському балеті, і водночас Денисова викладала в Київському естрадно-цирковому коледжі.

Завдяки таланту дівчину помітили навіть в Німеччині. Дівчина поїхала за кордон і там створила свій проект «JB ballet».

У 2009 році Тетяна Денисова стала відомою українському глядачу. Її запросили в танцювальне шоу «Танцюють всі!». Вона була в складі журі з Олексієм Литвиновим, Франциском Гомесом і Владом Ямою.

А що ж з особистим життям відомої співачки? Воно таке ж яскраве, як і її танці.

Першим чоловіком зірки був акробат Ілля Страхов. Вони прожили разом кілька років, у пари навіть народився син Лев, але, на жаль, пара розлучилася.

«В один момент ми зрозуміли, що нам краще жити окремо» – згадує Тетяна Денисова.

У 2011 році всі дізналися про роман Денисової та популярного співака Олександра Кривошапко, який молодший за неї на 12 років. У тому ж році пара офіційно розписалася і навіть повінчалися.

Їхні стосунки були схожі на ураган. Вони то сходилися, то розходилися. У 2012 Тетяна й Олександр офіційно розійшлися.

Довгий час зірка приховувала своє особисте життя, але в 2016 році під час шоу «Танцюють всі» стало відомо, що Тетяна Денисова знову заміжня. Свого обранця танцівниця приховує.

 

 

 

 

 

 

Мы никогда не будем моложе,чем сегодня

Публикация от Tatyana Denisova (@tayanadenisova)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Открытие сезона Comedy Club#танцынатнт ?by @a_kirika

Публикация от Tatyana Denisova (@tayanadenisova)