УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Мігель Анхль Рамірес виявився в епіцентрі скандалу

26/04/2018
Мігель Анхль Рамірес виявився в епіцентрі скандалу

У середу, 25 квітня, в аеропорту Гран Канарія поліція заарештувала президента Лас-Пальмаса Мігеля Анхеля Раміреса. Національна поліція затримала Раміреса після того, як він на приватному літаку прибув з Майамі.

Бізнесмена звинувачують в тому, що він платив працівникам своїх підприємств зарплату нижче встановленої трудовою угодою і заробив на цьому десятки мільйонів євро. Відомо, що президент затриманий за підозрою в невиконанні соціальних зобов'язань по справі від 2014 року. Рамірес повинен постати перед судом в четвер.

Видатний камбек в матчі з Барселоною у вівторок бурхливо святкували всі фанати Роми на чолі з президентом клубу Джеймсом Паллотой. Він на радощах викупався в самому знаменитому фонтані Риму, який знаходиться на Пьяцца дель Пополо.

Тепер же за це купання Паллотта отримав штраф в розмірі 450 євро.

Втім, самого функціонера це не засмутило. 60-річний Паллотта висловив готовність пожертвувати 230 тисяч євро на ремонт фонтану.

 Палотта стрибнув в римський фонтан під радісні крики уболівальників команди. Рома вийшла в півфінал за сумою двох зустрічей (4: 4) завдяки голу на чужому полі.