УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Молода тенісистка підсіла на допінг за дивних обставин

04/04/2018
Молода тенісистка підсіла на допінг за дивних обставин

Спортсменку дискваліфікували на рік

15-річна турецька тенісистка Зейнеп Сонмез провалила допінг-тест. В її організмі виявили заборонений препарат модафініл.

За інформацією прес-служби Міжнародної федерації тенісу (ITF), Сонмез здала позитивну пробу 24 жовтня 2017 року. Модафініл відноситься до категорії стимулюючих речовин і заборонений, згідно з рішенням WADA. Дівчина пояснила, що препарат їй призначив психіатр в зв'язку з підвищеними навантаженнями під час тенісних змагань і шкільних іспитів, і вона не знала, що він заборонений.

ITF з розумінням поставився до ситуації Сонмез і призначив дівчині не надто суворе покарання – один рік, який відлічується з моменту здачі проби. Таким чином, вона зможе повернутися на корт вже 23 жовтня цього року.

Нагадаємо, молодіжна жіноча збірна Росії з гандболу (U-19) втратила срібні медалі чемпіонату Європи.

Європейська гандбольна федерація (EHF) анулювала результати всіх матчів російських гандболісток на ЧЄ-2017. Федерацію гандболу Росії також оштрафована на 20 тисяч євро.

Настільки серйозне покарання EHF прийняла після того, як три гравці молодіжної збірної Росії провалили допінг-тест. У пробах Антоніни Скоробогатченко, Марії Дувакіної і Марії Дудіної виявили мельдоній.

Також російська молодіжка отримала умовну дискваліфікацію на два роки від участі в чемпіонатах Європи з випробувальним терміном. Рішення EHF може бути оскаржене протягом семи днів.