“На дистанції 1500 метрів”: Українець став чемпіоном з плавання

17/12/2018

В останній день чемпіонату світу з плавання у китайському  Ханчжоу українець Михайло Романчук здобув перемогу на дистанції 1500 метрів. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

У фінальному запливі чемпіонату світу з плавання на короткій воді (басейн 25 метрів довжиною) українець здолав дистанцію 1500 метрів за 14 хвилин 09,14. Срібний призер, італієць Грегоріо Палтріньєрі фінішував з відставанням всього в 0,73 секунди. Третім став норвежець Хенрік Крістіансен, який фінішував на 10 секунду пізніше українця.

Нагадаємо, Михайло Романчук на чемпіонаті Європи-2016 в травні здобув 2 бронзові нагороди — на дистанціях 800 і 1500 метрів.

На чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті (2017) здобув “срібло” на дистанції 1500 метрів.

Додамо, що до цього кращими показниками українців на змаганнях в Ханчжоу були півфінали Любомира Мелешка (16-й на 100-метрівці батерфляєм) і Сергія Шевцова (16-й на 50-метрівці вільним стилем).