УКР
App for android App for apple

“На кону титул чемпіона світу!”: Офіційно оголошено наступного суперника Ломаченка

24/08/2018
“На кону титул чемпіона світу!”: Офіційно оголошено наступного суперника Ломаченка

Наступний бій Василь Ломаченко проведе 1 грудня

Чемпіон світу за версією WBA в легкій вазі Василь Ломаченко (11-1, 9 КО) свій наступний бій проведе проти переможця поєдинку Раймундо Бельтран – Хосе Педроса.

Як повідомив промоутер українця Боб Арум, боксери підписали контракт на бій з Ломаченком, але активувати його зможе лише переможець бою.

"Переможець суботнього бою підписав контракт на наступний поєдинок з Ломаченком, його підписали обидва суперники. Це важкий бій і головна подія вечора, яка транслюватиметься в прямому ефірі на ESPN. На кону буде стояти титул чемпіона світу, тому поєдинок не буде легким. Всім відомо, що з вересня до кінця року у нас заброньовано вісім дат, по два заходи в місяць, і ми постараємося наповнювати їх цікавими боями", – передаємо слова Арума.

Бій Бельтран – Педроса відбудеться 26 серпня.

Нагадаємо, Василь Ломаченко отримав статус суперчемпіона WBA. Цей титул дозволить Ломаченку претендувати на бій з чемпіоном за версією WBA в будь-якій ваговій категорії.

WBA вирішила розіграти пояс звичайного чемпіона організації між Хорхе Лінаресом і Даудом Йорданом, які незабаром мають почати переговори.