УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

На велоперегонах трагічно помер молодий спортсмен

09/04/2018
На велоперегонах трагічно помер молодий спортсмен

Міхелу Голартсу було 23 роки

Бельгійський велогонщик Міхел Голартс впав під час етапу велоперегонів "Париж-Рубе". У гонщика команди Veranda's Willems-Crelan сталася зупинка серця.

Голартса терміново госпіталізували на гелікоптері. По дорозі до лікарні у Ліллі він ще двічі знепритомнів. Медики боролися за життя спортсмена, але врятувати його не змогли.

"Він помер в лікарні в Ліллі в оточенні членів своєї сім'ї і улюблених. Причиною смерті стала зупинка серця. Лікарі нічого не змогли зробити", – повідомили у прес-службі Veranda's Willems-Crelan.

Під час гонки 23-річний Голартс впав, сильно вдарившись об бруківку дорожнього покриття. Від удару він не тільки втратив свідомість, але у нього відбулася зупинка серцевої і дихальної систем.

Одноденна гонка "Париж-Рубе", одна з найстаріших в світі, вважається технічно вкрай складною. У спортивному світі Франції і Бельгії її називають "Північним пеклом". Значна частина 257-кілометрової траси – 54,5 км (29 ділянок шляху) покриті великою бруківкою, що викликає сильну тряску велосипеда і труднощі в управлінні ним. Цього року гонка проводилася в 116-й раз. Перший її старт було дано в 1896 році.