Наше місце – плей-офф: Україна програла резервному складу Іспанії (ФОТО+ВІДЕО)

13/10/2015

Збірна України не зуміла обіграти чемпіонів Європи і тепер на Євро буде намагатися потрапити через плейофф.

f016ee16dd826b069ca5a02d14624767

Збірна України не зуміла обіграти діючих чемпіонів Європи іспанців, що вийшли в Києві резервним складом, але зуміли перемогти 1:0, відправивши команду Фоменко в плейофф.

Збірна України відмінно почала поєдинок і мала декілька відмінних моментів, щоб відкрити рахунок. Найбільш гаряче біля воріт де Хеа було на 15й хвилині, коли воротар Манчестер Юнайтед зробив один за іншим два фантастичні сейви після ударів Артема Кравця та Руслана Ротаня.

Не забивши у ворота гостей, українці пропустили. На 21й хвилині пройшла швидка атака іспанців, наприкінці якої Маріо Гаспар головою замкнув подачу Аспілікуети.

Незабаром Сеск Фабрегас повинен був збільшувати перевагу своєї команди, але не зумів переграти Пятова з 11метрового удару.

Надалі іспанці продовжували володіти територіальною та ігровою перевагою, але і наша команда, часом внаслідок хаотичних контратак, створила кілька гольових моментів, які, втім, реалізувати не змогла.

Другий тайм порадував любителів відкритої гри команди почали обмінюватися небезпечними моментами, на радість нейтрального глядача, а от українським уболівальникам не вистачило забитого м'яча.

Гостро пробивав Ярмоленко після того як обіграв Аспиликуэту і пробив у ближній кутм'яч зачепив штангу, але пішов за межі поля. В атаці Пятов витягнув м'яч з дев'ятки після удару Іско.

Через кілька хвилин знову П'ятов демонструє свою майстерність, відбивши удар Алькасера в упор після того, як Тьяго і Іско удвох обіграли всю оборону збірної України. Відповідь Українита вже де Хеа витягує м'яч здев'яткипісля удару Гармаша головою.

В такому темпі гра тривала до фінального свистка. Відмінний матч видали Ярмоленко і Коноплянка, та загалом вся команда зіграла добре. 22 удару завдали футболісти збірної України по воротах гостей, з них 11 у площину воріт, але пробити в цей вечір чудово зіграв де Хеа нам не вдалося.

Завершальною крапкою став сейв іспанського воротаря після знижки Селезньова на Рибалку і того удару з вигідної позиції по центру штрафного, але і тут голкіпер, витягнувшись у струнку, намертво забрав м'яч. Цей момент трапився на 89й хвилині і тоді остання надія на порятунок у цьому матчі згасла.

Що ж, нас чекає плейофф, який ми намагалися подолати вже п'ять разів і все безуспішно. Сподіваємося, що цього разу фортуна буде на нашому боці. Суперника по стикових матчів ми дізнаємося найближчим неділю, 18 жовтня.