УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Натякали на роман з Анітою, але його вибір здивував всіх”: дізнайтесь більше про зіркового тренера Ігоря Обуховського

29/04/2018
“Натякали на роман з Анітою, але його вибір здивував всіх”:  дізнайтесь більше про зіркового тренера Ігоря Обуховського

Ігор Обухівський народився навесні 1981 року в Севастополі. Батьки відомого тренера були звичайними робочими, а їхній син з дитинства мріяв займатися спортом і навчати людей.

І сьогодні попри молодий вік, в Обухівського вже багато досягнень.

 

Він веде масу різноманітних професійних інструктажів про те, як почати здоровий спосіб життя, як полюбити себе і своє тіло, домогтися успіху в схудненні. Його основна робота – допомога людям, які хочуть схуднути.

Ігор Обухівський неодноразово співпрацював з відомо по всьому світу компанією NIKE. Він розробляв спеціальні тренінги на підтримку нових колекцій спортивного одягу.

Його викладацький стаж вже перетнув позначку десяти років. Взагалі весь професійний шлях Ігоря доводить наскільки він працьовита людина.

У 2008 році Ігор здобув перемогу на всеукраїнському конкурсі тренерів.Обуховський займається карате на професійному рівні й навіть отримав чорний пояс.

У 2011 році разом з Анітою Луценко стає тренером шоу "Зважені та щасливі". Вони допомагали людям з лишньою вагою боротися з нею, а іноді й зі своїми комплексами.

Був час коли їм з Анітою приписували палкий роман. Проте самі зірки завжди все заперечували й казали. що їх об'єднує лише зайва вага в Україні. на запитання журналістів ігор відповідав з гумором:

"Так, пару раз не було. Насправді ми продовжуємо залишатися колегами, у нас більше смішних, гумористичних і забавних історій, ніж любовних відносин. Тому проста відповідь: немає. Але ми дуже любимо один одного".

А в липні минулого року стало відомо, що Ігор одружився. Обраницею тренера стала красуня-стоматолог Ксенія. До того як оформити шлюб молоді люди зустрічалися чотири роки.  Вони познайомились на тренуванні. Поступово прості зустрічі пари в залі почали переростати в роман. Остаточно чоловік визначився зі своїми почуттями під час фітнес-туру проекту "Зважені та щасливі" за кордон, куди також поїхала Ксенія.

"Це як раз був березень 2013 року, коли все завалило снігом. Всю ніч в аеропорту ми чекали свого літака. Ось всі сидять, і я звернув увагу на те, як була одягнена Ксюша. У неї був дуже акуратно зав'язаний шарфик. І знаєте, ось в той момент я відчув симпатію" – згадує 36-річний фітнес-тренер.

Ксенія зізналась, що він їй не одразу сподобався, лише з часом їхні відносини переросли у щось більше ніж дружба.

А головним секретом свого щастя називають діалог і вміння знаходити компроміс.

Також цікавим є той факт, що кожен з подружжя має свою кімнату.

«У кожного є своя кімната. Свій особистий простір. Навіть зараз, коли ми в шлюбі, періодично ми спимо в різних кімнатах. Це дуже зручно. Адже у нас різний ритм життя. Я встаю рано, і мені комфортно перебувати в своїй кімнаті, де ніхто не заважає збиратися на роботу. Те, що у кожного є своя кімната, не впливає на відносини. Вони не стали від цього холодними, що не віддаляють нас. Все дуже вільно і гармонійно », – розповідала Ксюша.

І вже осінню минулого року пара вперше стала батьками. У них народилась донька, ім'я якої поки не відомо.Проте іноді зірковий тренер радує своїх фанатів фотографіями в Інстаграмі з маленькою красунею.

 

 

 

 

 

 

 

Вышел сегодня на пробежку?‍♂️ но никого из ЖирКиллера и из Формы в Норме не встретил??‍♂️ Может конечно, все выполняют новую тренировку, или, может быть, праздники продолжаются? или, может "места надо знать"☺️ В общем, во время завтрака почитаю комментарии, узнаю точно✔️

Публикация от Игорь Обуховский (@igorobukhovskyy)