“Найсумніший момент в житті”: Неймар прокоментував поразку в чвертьфіналі ЧС

07/07/2018

Форвард поділився емоціями після чвертьфінального матчу

Неймар поділився емоціями після чвертьфінального матчу ЧС між збірними Бельгії та Бразилії (2: 1).

"Можу сказати, що це найсумніший момент у моїй кар'єрі. Я відчуваю велику біль. Ми знали, що могли пройти далі і зробити історію, але це було не наше час. Складно знайти в собі сили, щоб знову грати в футбол, але я упевнений, що Бог дасть мені сили з усім впоратися, ніколи не перестану його дякувати, навіть після поразок.

Я дуже щасливий бути частиною цієї команди, я пишаюся усіма. Мрія продовжує жити в нашій голові і серцях ", – написав Неймар в своєму Instagram.

ПОПУЛЯРНЕБаскетболіст загинув в перестрілці з поліцією

Раніше, бельгійці вчора раділи не тільки перемозі збірної над Бразилією.

Форвард збірної Бразилії Неймар на цьому мундіалі зарекомендував себе не з кращого боку. У кожному матчі чемпіонату світу нападник запам'ятався провокаційними падіннями, велика частина яких фіксувалася арбітрами як симуляція.

У Бельгії вирішили організувати спеціальну акцію до матчу проти Бразилії. У Instagram навіть було опубліковано спеціальний захід, головна умова якого – випити, коли Неймар падає на поле.

Привід у бельгійців випити все ж був. Бразилець частенько опинявся на газоні, а вчора ще й запам'ятався нахабною симуляцією на початку другого тайму.

Турнір для Неймара завершився вчора. Бельгія обіграла Бразилію і вийшла в півфінал мундіалю.

Крім численних падінь, на рахунку бразильця 5 поєдинків, в яких він відзначився 2 голами і 1 результативною передачею.