Назвали першого фіналіста Чемпіонату світу

11/07/2018

На шляху до вирішального протистояння французи обіграли команду Бельгії Першим фіналістом футбольного Чемпіонату світу 2018 року стала збірна Франції, яка у півфіналі здолала Бельгію.

Поєдинок завершився мінімальною перемогою «триколірних» – 1:0. Вирішальним став кутовий на 51-й хвилині, після якого Самюель Юмтіті виграв верхову боротьбу у Маруана Феллайні та пробив над воротарем. У фіналі Франція зіграє проти Англії або Хорватії, які свій матч проведуть у середу, 11 липня.

Півфінал Франція – Бельгія – 1:0 (0:0) Гол: 1:0 – Юмтіті (51) Франція: Льоріс, Варан, Люка Ернандес, Павар, Юмтіті, Канте, Погба, Матюйді (Толіссо, 86), Грізманн, Жиру (Нзонзі, 85), Мбаппе. Бельгія: Куртуа, Вертонген, Алдервейрелд, Компані, Шадлі (Батшуаї, 90+1), Вітсель, де Брюйне, Феллайні (Феррейра Карраско, 80), Дембеле (Мертенс, 60), Азар, Лукаку. Попередження: Азар (63), Алдервейрелд (71), Канте (87), Мбаппе (90+2), Вертонген (90+4).

Нагадаємо, у чвертьфіналі ЧС-2018 Росія програла Хорватії, а збірна Англії перемогла команду Швеції.

6 липня до півфіналу мундіалю вийшли Франція, яка перемогла Уругвай, та Бельгія, яка здолала Бразилію.

1 липня збірна Росії вибила з ЧС-2018 команду Іспанії, а Хорватія перемогла Данію. Таким чином Росія та Ховартія пройшли до чвертьфіналу Чемпіонату.
Збірна України на Чемпіонаті світу з футболу не представлена. Зазначимо, що Україна закликала не проводити ЧС з футболу в Росії, оскільки ця країна утримує політичних в'язнів та веде війну.