Немає мотивації: рекордсменка Олімпійських ігор завершила кар’єру

06/04/2018

Лижниця Маріт Бьорген прийняла рішення завершити кар'єру

Норвезька лижниця Маріт Бьорген оголосила про рішення завершити спортивну кар'єру. 38-річна спортсменка зізналася, що у неї вже немає необхідної мотивації.

"Я знаю, що у мене немає потрібної мотивації, щоб готуватися до нового сезону на сто відсотків, тому вирішила завершити кар'єру", – передає слова Бьорген NRK.

Маріт Бьорген – рекордсменка за кількістю медалей (15) на зимових Олімпійських іграх (8-4-3). За кількістю золотих медалей на зимових Іграх (8) вона ділить перше місце разом з біатлоністом Уле-Ейнаром Бьорндаленом і лижником Бьорном Делі.

З урахуванням літніх Олімпійських ігор лише одна спортсменка має в своєму активі більше медалей – Лариса Латиніна (18 – 9-5-4).

Бьорген здобула 114 перемог на етапах Кубку світу, 70 разів була на подіумі. Чотири рази вона вигравала "Великий кришталевий глобус". На чемпіонатах світу Бьорген завоювала 26 медалей (18-5-3).

У наприкінці 2015 року біля норвежки народився син Маріус. Після народження дитини вона відновила кар'єру. На своїх заключних Іграх в Пхенчхані Бьорген завоювала п'ять медалей (2-1-2).

Нагадаємо, раніше про завершення кар'єри заявила українська біатлоністка Юлія Джима, олімпійська чемпіонка і лідер жіночої команди з біатлону.

Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню XSPORT.

"Я думаю, що швидше за все це був останній для мене сезон. Я про це не хочу говорити. У кожного своє бачення, і я просто зрозуміла, що вже цей рівень переросла і треба йти далі", – розповіла Юлія Джима.