УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Новий Кларк Кент”: 10-річний плавець побив олімпійський рекорд

01/08/2018
“Новий Кларк Кент”: 10-річний плавець побив олімпійський рекорд

10-річний плавець побив рекорд олімпійського чемпіона

На чемпіонаті Далекого Заходу в США 10-річний плавець Кларк Кент побив один з рекордів 23-разового олімпійського чемпіона Майкла Фелпса. Талановитий хлопчик проплив стометрівку батерфляєм на секунду швидше, ніж це зробив Фелпс в 1995 році.

Показник Фелпса ніхто не міг обійти 23 роки поспіль. Хлопчик побив рекорд, пропливши сто метрів батерфляєм за 1:09:38. Друзі хлопчика назвали "Суперменом".

У 1995 році рекордсмен за кількістю нагород в історії Олімпійських ігор Майкл Фелпс проплив цю ж дистанцію за 1:10.48. Тоді Фелпс виступав в категорії для хлопчиків 10 років і молодше.

"Цей хлопець відрізняється від всіх, кого я коли-небудь тренував. Він завжди виділявся", – сказав тренер Кента Діа Ріана.

Кларк, який вчиться в п'ятому класі, мріяв побити рекорд Фелпса з семи років, коли почав займатися плаванням.

"У мене була дуже сильна мотивація. І я такий щасливий, що мені вдалося побути цей рекорд", – поділився хлопчик.

Майкл Фелпс потрапив на свої перші Олімпійські ігри в 15 років. Він став єдиним в історії цього спорту 23-кратним Олімпійський чемпіон, 26-кратним чемпіоном світу в 50 метрах в басейні і абсолютним рекордсменом за кількістю нагород (28 медалей) на Олімпійських іграх. Смог встановити 39 світових рекордів.