8

Одесити змогли завоювати перше місце на всеукраїнських змаганнях

21/02/2019

Одеські спортсмени завоювали дві медалі Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики на призи заслуженого майстра спорту України Юрія Білонога в приміщенні серед юнаків та дівчат 2002-2003ггр., Який відбувся в Сумах (на фото: Одесит Ростислав Григор'єв на першій сходинці п'єдесталу).

На дистанції 60 м з / б переміг 16-річний Ростислав ГРИГОР'ЄВ (тренер – Олександр Вальдман) з результатом 8,46 секунди.

На цій же дистанції його брат Данило (вони з Ростиславом, до речі, двійнята) з результатом 8,96 секунди став 4-м, відставши на 0,08 секунди від бронзового призера.

На дистанції 3000 м бронзову медаль завоювала їх ровесниця Карина Жураки (тренери – Валерій Настаченко, Євген Мандибура) з особистим рекордом 11.55,85.  На дистанції 1500 м вона фінішувала п'ятою – 5.34,99.

15-річна Віра ДЛИГАЧ (тренер – Олександр Вальдман) в фіналах змагань на дистанціях 60 і 200 м встановила особисті рекорди: 8,35 (5-е місце) і 29,41 відповідно.

Її ровесник Микита АВЕРЛЮКОВ також показав свої найкращі результати на дистанціях 60 м і 200 м – 7,63 і 24,95.  Це дозволило йому потрапити в топ-10 в обох видах.

Всі ці спортсмени представляли на змаганнях СДЮСШОР «Динамо» легкої атлетики.