УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Одружений з росіянкою і підтримує бійців АТО”: як і з ким живе друга ракетка України Сергій Стаховський

26/06/2018
“Одружений з росіянкою і підтримує бійців АТО”: як і з ким живе друга ракетка України Сергій Стаховський

Зірки спорту, особливо в Україні, часто залишаються в тіні. Про них не говорять і не пишуть, роблячи вигляд, що у спортсменів немає ні особистого життя, ні політичної позиції. Останні декілька років у мережі стали популярними маленькі замальовки про "кривоногих футболістів", "криворуких тенісистів", а також їх дружин, яких, мабуть, спеціально для цього вирощують у секретних лабораторіях.

Сьогодні ми поговоримо про Сергія Стаховського. Він український тенісист-професіонал. У рейтингу Сергій – друга ракетка України. Чомусь так склалося, що жінки-тенісистки набагато частіше фігурують на сторінках преси, аніж чоловіки. Можливо, це пов'язано з тим, що спортивну публіцистику створюють і читають здебільшого представники сильної статі.

Про спортивні досягнення Стаховського вам радо розповість Вікіпедія. А що відомо про особисте життя титулованого спортсмена? Дружину Сергія звуть Анфіса Булгакова, пара одружилася в 2011 році. В 2014 Стаховський вперше став батьком: Анфіса народила йому донечку, яку батьки назвали Таїсією. Ні сам Сергій, ні його дружина не кричали про щасливу подію у соцмережах та мікроблогах. Про народження у тенісиста спадкоємиці шанувальники дізналися від екс-голови федерації тенісу України Всеволода Калевича, який вирішив привітати пару не тільки особисто, але й публічно. Восени 2015 року в сім'ї Стаховських народилася друга дитина. Хлопчику дали гарне давньоукраїнське ім'я Никифор.

Відомо, що дружина Стаховського родом з Росії, але це не заважає їй та її знаменитому чоловікові підтримувати бійців АТО і багато займатися благодійністю. Сергій Стаховський входить до багатьох волонтерських організацій. У 2014 році, повертаючись зі змагань у Штатах, тенісист віз бронижилети для солдатів і митники не хотіли пропускати його. Люди стали на захист Стаховського і влаштували мітинг на пропускному пункті. Митникам довелося впустити спортсмена разом з його багажем.

Маємо надію, що про високі спортивні досягнення Сергія ми почуємо ще недноразово. А моральні засади спортсмена уже давно ні для кого не є таємницею.