УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Одружився на відомій журналістці: Як змінилось життя, та як змінився Алік Закревський, переможець другого сезону “Зважених та щасливих”

24/05/2018
Одружився на відомій журналістці: Як змінилось життя, та як змінився Алік Закревський, переможець другого сезону “Зважених та щасливих”

Алік Закревський – переможець шоу "Зважені та щасливі 2", котрий скинув більше 75-ти кілограм.

 

Друзі після проекту його не впізнавали. Розказував, що стояв на Хрещатику і підійшли два однокласники. Він зрозумів, що його не впізнали. Коли вони зрозуміли хто перед ними стоїть, то дуже здивувалися. Не могли повірити, що Алік міг так змінитися.

Він переміг у другому сезоні проекту "Зважені та щасливі" на каналі СТБ. Виграв 250 тис. грн, на які купив собі квартиру.

На шоу він втратив 86 кг. Тепер при зрості 180 см важить 80 кг.

— Я ж з дитинства був пухленьким. На першому курсі інституту важив 120 кілограмів. Але найбільше набрав минулого літа — 159. Не раз намагався схуднути. Сідав на дієту, фізично працював. Пам'ятаю, якось на будівництві скинув 30 кілограмів. Але пізніше вага поверталася. Худнув на 10-15 кілограмів, коли в когось закохувався. Але якщо чесно, то дівчата на мене не дуже увагу звертали. Самі розумієте, спочатку ж дивляться на зовнішність. Тому жінок у мене було небагато. Довше, ніж три місяці, ні з ким не зустрічався. Дівчина з'явилася після проекту.- розповідає про себе Алік.

Не так давно в Києві відбулося весілля Аліка Закревського і журналістки СТБ Тетяни Коритної. Керівник творчого об'єднання Олексій Гладушевський розмістив фото і написав у себе в Facebook: "Перші ексклюзивні фото з весілля переможця другого сезону" Зважених і щасливих "- Аліка і нашої журналістки Тані! Чи не той проект ми "Холостяком" назвали :))) ". Цілком можливо, адже після проекту у Аліка було дуже багато прихильниць. За фото можемо відзначити, що Алік тримає себе в хорошій фізичній формі і не поправляється.

"Алік був стриманий, мовчазний, закритий. Така собі «річ у собі». Проте, коли ми вже практично відзняли проект, одна з моїх колег зауважила: «Дивись, а ти йому подобаєшся». Я засміялася: «Та ну що ти!», – розповіла про їхню першу зустріч тепер уже дружина Аліка Закревського. 

Але після його зовнішніх змін, змінилось і ставлення Тетяни до нього. Суто журналістський інтерес переріс у дещо більше. 

"Я помітила, що він прекрасно вихований, у нього хороші манери. У його вмінні поводитися з жінками була така обережність і повагу, що я відразу відчула себе маленькою дівчинкою, тендітною і ніжною, і для мене це було дуже важливо", – розповідала Тетяна про одну з їхніх зустрічей після проекту.

Алік виявився дуже романтичним, здатним на вчинки, які можуть здивувати дівчину. На День святого Миколая, хлопець роздобув адресу Тетяни і зробив їй сюрприз у костюмі Діда Мороза і з мішком подарунків. Це не могло залишити дівчину байдужою. 

Також журналісти довідались про те, що щаслива пара недавно стала батьками. 

"Ми з Тетяною вже вибрали ім'я їй – Поліна, – розповів пресі новоспечений батько. – Дівчинка народилася з вагою 3.200 і ростом 52 см. І мама, і дитина почуваються добре". Також Алік розповів, що був присутній на пологах частково, підтримував дружину. Чоловік зараз не може описати свого щастя. Тим більше, що Поліна – це перша дитина у щасливого батька.