УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Одяг спалахнув вмить: Чемпіон світу і призер Олімпійських ігор ледь не згорів у себе вдома

11/01/2019
Одяг спалахнув вмить: Чемпіон світу і призер Олімпійських ігор ледь не згорів у себе вдома

Голландський ковзаняр Шинки Кнегт серйозно постраждав, відпочиваючи в своєму будинку в містечку Бантега. Розпалюючи дров'яну піч, 29-річний спортсмен не вгледів за полум'ям, в результаті чого на ньому вмить спалахнув одяг.

Шинки оперативно доставили в лікарню Гронінгена, розташованого більш ніж в 80 кілометрах від Бантегі, де йому діагностували опіки третього ступеня. Про терміни відновлення Кнегта, який минулого місяця отримав травму руки, потрапивши під навантажувач, не повідомляється.

Зазначимо, що спортсмен, незважаючи на свої досягнення (чемпіон світу, тричі чемпіон Європи, срібний і бронзовий призер Олімпійських ігор, володар світового рекорду на дистанції 1500 метрів), має досить сумнівну репутацію. Так, в 2014 році на чемпіонаті Європи Кнегта позбавили бронзової медалі і дискваліфікували за показаний середній палець в спину росіянину Віктору Ану, який став золотим медалістом, а на Олімпіаді-2018 в Пхенчхані Шинки був звинувачений в образливій поведінці на церемонії нагородження, де вболівальники викрили його в аналогічному жесті на адресу олімпійського чемпіона південнокорейця Лім Хе Чуна.