УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Офіційно! Футболіст Еміліано Сала загинув в авіакатастрофі над Ла-Маншем

08/02/2019
Офіційно! Футболіст Еміліано Сала загинув в авіакатастрофі над Ла-Маншем

Тіло, знайдене в протоці Ла-Манш серед уламків літака футболіста Еміліано Сала, упізнано британським коронером. Це тіло самого футболіста.

Про опізнання тіла, піднятого з води в четвер, повідомила поліція графства Дорсет.

"Тіло, доставлене в порт Портленд сьогодні, 7 лютого 2019 року, формально упізнано королівським коронером графства Дорсет. Це тіло професійного футболіста Еміліано Сала", – йдеться в заяві поліції.

Сім'ї футболіста і пілота Девіда Ібботсона, який керував  легкомоторним літаком, сповіщені, їм надають підтримку поліцейські фахівці зі спілкування з родичами постраждалих, додали в поліції.

Тіло Сала виявили серед уламків 4 лютого на глибині 63 метрів, але підняли на поверхню лише в четвер. Цього не зробили відразу через несприятливі погодні умови.

Легкомоторний літак "Пайпер Малібу", на борту якого перебував Еміліано Сала, зник з радарів під час польоту над Ла-Маншем 21 січня, неподалік від Каскетского маяка, розташованого на одному з Нормандських островів.

У поліції Гернсі повідомили, що зв'язок з літаком був втрачений, коли він перебував на висоті 700 метрів. За даними британської метеорологічної служби, в цьому районі на момент зникнення літака йшли дощі, але не дуже сильні.

Еміліано Сала провів майже всю кар'єру у французьких клубах і був одним з найрезультативніших нападаючих в чемпіонаті. Протягом останніх трьох років він виступав за "Нант".

Незадовго до польоту Сала підписав контракт з валлійським "Кардіффом" і прямував в розташування клубу з Франції. Для валлійського клубу цей трансфер став найбільшим в історії – вартість операції оцінюється в 15 млн фунтів стерлінгів.