Олімпіада-2016: Північна Корея обійшла в медальному заліку Україну

11/08/2016

Після п'ятого дня змагань на Олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро Україна посідає 30-е місце, поступаючись спортсменам із Північної Кореї.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань. Українські олімпійці мають у своєму активі три нагороди. По одній срібній медалі здобули Ігор Куліш у стрільбі з пневматичної гвинтівки та гімнаст Олег Верняєв в індивідуальному багатоборстві.

Бронзову нагороду в скарбничку української збірної раніше додала Ольга Харлан в жіночому індивідуальному турнірі з фехтування на шаблях.

Лідером загального заліку все ще залишається команда США. За підсумками п'яти днів змагань вони вибороли 32 медалі. Спортсмени мають у своєму активі 11 золотих, 11 срібних і 10 бронзових нагород.

Другу сходинку олімпійського рейтингу займають спортсмени з Китаю, які мають 23 медалі (10-5-8). Трійку лідерів замикає збірна Японії з 18 нагородами (6-1-11). До п'ятірки кращих увійшли Австраліы (5-2-5, 12) та Угорщина (5-1-1, 7). Решта олімпійських команд завоювала не більше чотирьох золотих медалей.

Нагадаємо, український гімнаст Олег Верняєв був за півкроку від золота, але його обійшов на останньому снаряді японець Кохеі Учемура.