Олімпійські ігри День 7. Розклад та результати українців за 12 серпня

12/08/2016

Перший тиждень Олімпійських ігор у Ріо практично завершена, а збірна України заробила лише три медалі.

Міг додати у нашу скарбничку як мінімум бронзу дзюдоїст Олег Блошенко. Але після програного півфіналу у ваговій категорії до 100 кг Олег програв і у матчі за третє місце японцеві Рюносукэ Хага.

"Дзюдо непередбачуваний вид спорту. І тут всі гідні, чоловік двадцять, які можуть претендувати на медаль. Взагалі чим Олімпійські ігри відрізняються від інших, багато спортсменів перегорають і показують свій мінімум. У мене день склався невдало. В останній зустрічі не все вийшло. Вибачте, що сьогодні без медалей, але це спорт", – сказав Блошенко.

Не змогла подолати чвертьфінал жіночого тенісного турніру наша Еліна Світоліна. У поєдинку з чешкою Квітовою українка початку непогано, але практично відразу провалилася під тиском суперниці. У підсумку, Світоліна поступилася в двох сетах 2-6, 0-6.

Були близькі до медалей українські веслярі. В академічному веслуванні наша чоловіча збірна посіла шосте місце, поступившись переможцям з Німеччини майже 10 секунд. За крок до медалі зупинилася і жіноча збірна, посівши четверте місце.

Збірна Україна з шпазі дісталася до півфіналу командного Олімпіади. Але подолати Південну Корею українки не змогли.