УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Ось чому не варто надто часто їсти напівфабрикати

25/06/2018
Ось чому не варто надто часто їсти напівфабрикати

Фахівці Всесвітнього фонду досліджень раку провели дослідження і встановили, яким чином можливо уникнути виникнення онкології. Про це йдеться в новій доповіді організації, опублікованому напередодні.

Вчені відзначають, що одним з головних факторів, що сприяють появі злоякісних пухлин, є ожиріння. Надлишкова маса тіла викликає 12 типів онкології. Так, ожиріння тісно пов'язане з раком шлунка, печінки, кишечника, жовчного міхура, підшлункової залози, нирок, стравоходу, передміхурової залози, яєчників, порожнини рота і глотки, а також молочної залози і матки.

Вчені в своїй доповіді дають деякі рекомендації, яким чином знизити ризик розвитку злоякісних пухлин. Зокрема, вони радять регулярно займатися спортом, дотримуватися дієти, вживаючи достатню кількість овочів і фруктів, цільнозернових і бобових продуктів. Одночасно з цим онкологи настійно рекомендують обмежити споживання жирної і солодкої їжі, червоного м'яса, а також напівфабрикатів. Крім цього, надзвичайно важливо відмовитися від тютюну, алкоголю і різного роду харчових добавок.

«Люди можуть довіряти цим радам, так як вони засновані на фактичних даних, які протягом довгого часу послідовно підтверджувалися», – зазначила одна зі співробітниць фонду доктор Джіоті ​​Мітроу.