УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Ось що небезпечно робити у спеку. Поради лікаря

03/07/2018
Ось що небезпечно робити у спеку. Поради лікаря

У спекотну погоду дуже небезпечна різка зміна температури – це може викликати судинний спазм, шок або навіть серцевий напад.

Лікар Вікторія Савицька розповіла про те, що в жарку погоду не можна допускати різкої зміни температурного режиму – нагріте тіло не повинно відчувати на собі впливу холодом. Подібне випробування загрожує різким спазмом судин і пов'язаними з ним порушеннями.

Савицька зазначила, що судинний спазм можливий навіть якщо людина, довго пробув в задушливому приміщенні, вирішив просто протерти шкіру на різних ділянках тіла кубиком льоду.

При відвідуванні пляжів важливо не кидатися відразу в воду, будучи розпареним на спеці.

«У спекотну погоду категорично заборонено різко заходити в прохолодну воду, як би сильно цього не хотілося. Особливо це стосується любителів позасмагати на яскравому сонці і людей, які страждають хронічними захворюваннями і проблемами з серцем », – зазначила фахівець.

За словами лікаря, занурюватися в воду можна тільки попередньо охолодити. Наприклад, можна розтерти мокрим рушником, обережно змочити водою ноги, плечі і ліктьові згини.

У воду при купанні на природі слід заходити повільно. Тільки коли здасться, що ногам вже не прохолодно, можна неспішно поринути в воду всім тілом, сказала терапевт.