УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Паралімпіада-2018: українці завоювали друге «золото»

11/03/2018
Паралімпіада-2018: українці завоювали друге «золото»

Сьогодні, 11 березня, на другий день проведення Паралімпійських ігор в Пхьончхані, українські спортсмени зуміли завоювати нове «золото»

Так, в лижних гонках на 15 кілометрів серед чоловіків брали участь відразу двоє українців – Максим Яровий і Тарас Радь. При цьому перше місце зумів завоювати Яровий, а Радь зайняв сьомий рядок у списку результатів.

Звернемо увагу, що українцеві вдалося обійти паралімпійця з США Даніеля Кносенна, який в підсумку посів друге місце. На третьому розташувався корейський спортсмен Сін Нею Хуюн.

«Це перше його золото в спортивній кар’єрі. На минулій Паралімпіаді він був четвертим, завоювавши два «срібла» і одну «бронзу». Це вже друга золота нагорода України на Паралімпіаді», – йдеться в повідомленні Національного комітету спорту інвалідів України.

Нагадаємо, Паралімпіада-2018 тільки стартувала, а нейтральних атлетів уже перевіряють на заборонені препарати. Так, за заявою президента Паралімпійського комітету Росії (ПКР) Володимира Лукіна, 22 спортсмена з 30, які увійшли до складу нейтральної команди для участі в Паралімпійських іграх в Південній Кореї, були перевірені на допінг після приїзду в Пхьончхан.