Переможницею легкоатлетичного марафону в Харкові стала дівчина-міліціонер (фото)

17/08/2015

02(869)

16 серпня поточного року в Харкові відбувся ХХХ Міжнародний традиційний легкоатлетичний марафон, передає Корупція.Спорт з посиланням на glavnoe.ua

Курсанти змагалися в спортивно-масовому забізі на дистанції 3 км і 10 км в бізі по шосе, Наталія Батрак взяла участь у бізі на дистанції 21 км 097 м і виявилася кращою, зайнявши I місце.

Таку дистанцію я пробігла втретє за всю свою спортивну кар'єру, адже в основному тренуюся на дистанціях 1500 м, 3000 м і 5000 м. А нинішній марафон став приводом випробувати свої сили на більш довгі дистанції, – каже Наталя. – Вважаю, що у мене все вийшло! Дуже сподобалася організація марафону. Він пройшов на найвищому рівні. З погодою також пощастило. Дуже гарячий була підтримка вболівальників університету внутрішніх справ. Приємно, що у нас, в Харкові, проходять такі змагання, а учасників з кожним роком стає все більше

Наталя займається легкою атлетикою з 4-го класу. Сьогодні вона – досвідчений спортсменка, за плечима якої багато перемог і досягнень. Наталя – переможець і призер всеукраїнських та міжнародних змагань з легкої атлетики та легкоатлетичного кросу, бронзовий призер Чемпіонату Європи з кросу (у командному заліку), учасник Чемпіонату світу з кросу серед студентів. Як всі досвідчені спортсмени, мріє про участь в Олімпійських іграх і вдячна всім, хто за неї вболіває і підтримує її.