Переможний хет-трик: українці в акватлон завоювали повний набір медалей на чемпіонаті Європи (Фото)

26/06/2016

Українська команда не дала суперникам шансу і розіграла між собою всі три призових місця на європейському турнірі, повідомлає Корупція.Спорт

На чемпіонаті Європи з акватлону українські спортсмени зайняли весь переможний подіум, завоювавши "золото", "срібло" і "бронзу". Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

____2859_650x410
Олексій Сюткін став переможцем з результатом 27:33, Єгор Мартиненко отримав срібну медаль з тим же результатом, Дмитро Маляр відстав від колег по команді на 5 сотих секунди і посів третє місце на п'єдесталі.