УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Перша ракетка України Світоліна несподівано відмовилася грати за українську збірну

28/01/2019
Перша ракетка України Світоліна несподівано відмовилася грати за українську збірну

Знаменита тенісистка, Перша ракетка України Еліна Світоліна, а також Третя ракетка нашої країни Даяна Ястремська, відмовилися виступати за збірну України в найближчих матчах Кубка Федерації в польській Зеленій Гурі.

Незважаючи на раніше досягнуті між сторонами попередні домовленості, тенісистки через свого агента, Стефана Гурова, висунули нові фінансові умови.

Всі провідні гравці отримують призові від Федерації тенісу України (ФТУ) за участь у Кубку Девіса і Кубку Федерації. Розмір цієї винагороди відомий гравцям перед початком кожного сезону і грунтується на їхньому поточному рейтингу. Також розмір цієї винагороди визначається можливостями бюджету Федерації.

"Сподіваємося на зміну ставлення українських тенісисток до виступів за національну збірну команду України. Вважаємо, що участь у матчах за збірну команди своєї Батьківщини має в першу чергу ґрунтуватися на патріотизмі, самовідданості і повазі до спортивної честі України", – йдеться в заяві прес-служби ФТУ.

Наразі склад жіночої збірної України наступний: Леся Цуренко, Катерина Козлова, Марта Костюк і Надія Кіченок.

Раніше повідомлялось, що Світоліна без шансів програла в чвертьфіналі Australian Open японці Наомі Осаці. Зустріч завершилася з рахунком 4:6, 1:6.

Інша українка, Даяна Ястремська поступилася в третьому раунді Australian Open головнiй фаворитцi турніру Серені Вільямс 2:6, 1:6.