Підгрушна фінішувала 15-ю у спринті на Кубку світу в Паклюці

09/12/2016

Олена Підгрушна завдяки чистій стрільбі фінішувала на 15-му місці у спринтерській гонці на другому етапі Кубка світу з біатлону в словенській Паклюці, передає Корупція Спорт

Шанси потрапити до десятки найсильніших мала Юлія Джима, яка після першої стрільби йшла на 5-й сходинці, поступаючись лідеру всього 7 секундами.

Однак 2 промахи на стійці відкинули Юлю на підсумкову 28-ю позицію.

Чисту стрільбу також продемонструвала Юлія Журавок, однак по трасі вона йшла дуже повільно і змогла фінішувати лише на 42-му місці. Ірина Варвинець з двома промахами прийшла 62-ю, Надія Бєлкіна з одним молоком стала 82-ю. Абсолютно найгірший результат серед наших спортсменок продемонструвала Інна Бондар. З шістьма промахами вона задовольнилася лише 97-м місцем.

Відзначимо, що трійку призерів склали німкеня Лаура Дальмаєр, представниця Франції Жюстін Бреза та норвежка Марте Олсбю.