УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Пішла кататися на гідроциклі і не повернулася”: трагічно загинула олімпійська чемпіонка

30/07/2018
“Пішла кататися на гідроциклі і не повернулася”: трагічно загинула олімпійська чемпіонка

Чемпіонка Олімпійських Ігор-2010 Ванкувера в естафеті норвезька лижниця Вібеке Скофтеруд загинула в результаті нещасного випадку.
Тіло спортсменки знайшли на острові в муніципалітеті Арендал на півдні Норвегії.

У прес-релізі поліція повідомила, що вночі проти неділі, 29 липня, Скофтеруд була оголошена зниклою безвісті, а о 11:30 була виявлена на острові Святої Гелени в Говекілені.

Чемпіонка Олімпійських Ігор-2010 Ванкувера в естафеті норвезька лижниця Вібеке Скофтеруд загинула в результаті нещасного випадку. Тіло спортсменки знайшли на острові в муніципалітеті Арендал на півдні Норвегії. 

Поруч з тілом спортсменки знайшли гідроцикл, поліція вважає, що стався інцидент з водним транспортом, повідомляє місцеве видання NRK.

За день до цього Скофтеруд пішла кататися на гідроциклі і не повернулася.

У складі норвезької збірної Вібеке Скофтеруд завоювала золото Олімпіади-2010, на її рахунку також дві золоті, срібна і бронзова нагороди чемпіонатів світу.

Нагадаємо, декілька днів тому знайшли мертвою ще одну спортсменку – британську сноубордистку Еллі Суттер. Суттер, яка була перспективною спортсменкою у Великій Британії, вкоротила собі віку у день народження. 24 липня їй виповнилося лише 18 років. Зазначається, що тіло дівчини було знайдене недалеко від її будинку у Франції.