Інші види спорту

“Після фінішу вертольоти пішли”: українська біатлоністка Анастасія Меркушина розповіла про останню естафету

16/12/2018

Біатлоністка збірної України Анастасія Меркушина поділилася враженнями від естафетної гонки на етапі кубка світу в Хохфільцені. Нагадаємо, українська команда фінішувала 8-ю.

«За спринт хотілося самій собі якось показати, що це була просто випадковість, так буває. Повинна, хотіла не хотіла, але довелося – за команду бігла, за країну.

Якщо чесно, до цих пір паморочиться голова, після фінішу вертольоти пішли», – сказала Меркушина в ефірі «UA Перший».

Відзначимо, що Меркушина стартувала в естафеті і закінчила свій етап п'ятої. У спринті українська спортсменка фінішувала на 68-му місці.

Нагадаємо, що Анастасія Меркушина – це українська біатлоністка, учасниця Кубка світу в складі збірної України. Чемпіонка світу і триразова чемпіонка Європи серед юніорів, чотириразова чемпіонка світу серед юніорів з літнього біатлону, неодноразовий призер юніорських змагань.

На першому для себе дорослому чемпіонаті світу 2017 Хохфільцені двічі потрапила в десятку найсильніших в особистих гонках (10-е місце в спринті і 8-е у переслідуванні), а потім у складі жіночої естафетної команди завоювала срібну нагороду. Перший повноцінний сезон 2016-2017 в Кубку світу закінчила на 37 місці в загальному заліку набравши 190 очок.