УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Після футбольного матчу “Динамо-Шахтар” на “Олімпійському” ледь не сталась трагедія

06/08/2018
Після футбольного матчу “Динамо-Шахтар” на “Олімпійському” ледь не сталась трагедія

Після п'ятничного матчу "Динамо" – "Шахтар" вболівальники, залишаючи НСК "Олімпійський", ледь не догодили в масову тисняву.
Як відомо, поєдинок відвідали близько 47 000 чоловік. Яке ж було їх здивування, коли вони, покидаючи стадіон, виявили, що багато виходів з другого ярусу були просто закриті! Це спровокувало масове скупчення народу.
На щастя, трагедії вдалося уникнути. Хоча "добрих" слів на адресу керівників столичного клубу, який є організатором матчу, прозвучало чимало.

Дійсно, складно зрозуміти, кому в голову прийшло рішення перекрити виходи при такому скупченні народу. Складно уявити, що могло б статися, якби в натовп було кинуто щось з піротехнічного арсеналу уболівальників. Вболівальники "Динамо" і "Шахтаря" пронесли на стадіон і масово використовували під час самого поєдинку масу різноманітних піротехнічних засобів.

Чому фанатам з матчу в матч вдається пронести на головну арену країни піротехніку і чому за це ніхто не поніс покарання? Ці питання, очевидно, риторичні. Постійні оголошення дикторів про те, що "арена обладнана системою відеоспостереження і винні будуть покарані", нічого, крім сміху у завсідників домашніх матчів "Динамо" вже не викликає.

Впевнені, тисячі уболівальників, які відвідали минулої п'ятниці матч на НСК "Олімпійський" сильно задумаються, чи відвідувати наступного разу домашні матчі київського "Динамо". Адже на виході зі стадіону їм через недолугість менеджерів столичного клубу довелося випробувати дуже неприємні емоції.