Після поразки на ЧМ-2018 Йерро пішов у відставку: Хто тепер очолить збірну Італії?

08/07/2018

Фернандо Йерро покинув пост головного тренера збірної Іспанії, з якою вилетів в 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018.

50-річний фахівець пішов зі збірної Іспанії, повідомляє офіційний сайт Королівської федерації футболу.

Йерро не тільки покинув пост тренера національної команди, але і не повернеться до роботи спортивним директором федерації. Цю посаду він обіймав раніше. Поки невідомо, чи продовжить колишній капітан Реала роботу тренером або функціонером.

ПОПУЛЯРНЕ: Я не плакса! Але сьогодні в мене є виправдання”, – тренер збірної Хорватії

Фернандо Йерро очолив збірну Іспанії за 2 дні до старту ЧС-2018 після скандальної відставки Хулена Лопетеги, який підписав контракт з мадридським Реалом. Під керівництвом колишнього спортдира "Фурія Роха" пройшла груповий етап Мундіалю, але вилетіла вже у першому раунді плей-офф, програвши збірній Росії в серії пенальті.

1 липня в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу в Москві на "Лужниках" грали збірні Іспанії та Росії.

Іспанці відкрили рахунок на 12-й хвилині після автоголу Сергія Ігнашевіча. А на 41-й хвилині росіяни отримали право на пенальті, коли м'яч потрапив у руку Жерару Піке. Одинадцятиметровий реалізував Артем Дзюба.

Міс Франція змушує верткого Мбаппе виграти чемпіонат світу

Більше команди голів не забивали ні в основний час, ні в двох екстра-таймах. У серії післяматчевих пенальті перемогу здобула Росія з рахунком 4:3. Удари Коке і Яго Аспаса відбив воротар Ігор Акінфєєв.