УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Після смерті дружини сидів на стакані…”: Василь Вірастюк, український богатир якого ви не знали

05/03/2018
“Після смерті дружини сидів на стакані…”: Василь Вірастюк, український богатир якого ви не знали

Хто ж не знає українського богатиря, Василя Вірастюка. Про нього написано безліч статей, та взята така ж кількість інтерв'ю. Але про нього активніше почали говорити в грудні минулого року, коли його син потрапив в ДТП на пішохідному переході та частково втратив пам'ять. Тоді, український козак, погрожував задушити винуватця аварії, який втік з місця події.

Цього разу закінчилось все щасливо. Хоча як говорив сам Василь, нещастя інколи крокує за його спиною і він сам почав вірити у забобони. Перша дружина богатиря загинула від лавини, 28 річну спортсменку накрило на гірськолижному курорті, тоді з першого дня похорон і цілих 9 днів, Василь сидів на стакані, врятував його маленький син, який не дав піти в прірву.

Популярне: “Все життя одружений на одній жінці”: Таємниці особистого життя чемпіона-легенди, Сергія Бубки. Де він зараз?

Друга дружина Інна Вірастюк, у 2010 році потрапила в серйозне ДТП і перебувала у реанімації.

Спортсмен називає не випадковими ці обставини адже всі вони трапились в перших числах місяць і магічним чином між собою пов'язані. Наразі сім'я в повному складі щаслива і здорова. Хоча мало хто розповідає і знає про брата Василя Вірастюка, Романа. Сам спортсмен розповідає, що це дуже близька людина, вони між собою діляться всіма таємницями, батько виховав їх так, щоб між ними не було конкуренції і це було правильне і хороше рішення, проте як і всі підлітки могли почубитись між собою, як і всі хлопці в юному віці, своїх двох синів Олега й Адама український козак виховує по такому ж принципу, не так давно пан Василь став батьком втретє.

Та відійдемо від особистого і поговоримо про спорт, який Василь Вірастюк у свій час вирішив залишити. Хлопець з 10 років займався легкою атлетикою з ініціативи його старшого брата Романа. Спортсмен пробував себе всюди й у футболі і у стрільбі. Але зупинився на атлетиці та досяг там помітних результатів. Але кого влаштовує зарплата 2500 – 3000 тисячі гривень? Через постійні суперечки із тренером і невеликий дохід, Василь вирішує піти зі збірної. В той час допомогли йому друзі, які забрали його охоронцем у велику компанію та прихистили, допомогли з житлом, траплялось таке що і доводилось в офісі жити.

Після цього Василь поступово стає медійною особою, взявши участь в Іграх патріотів, він став цікавим для рекламних кампаній, та різноманітних телевізійних проектів, таких як "Міняю жінку", та іші.

Не зважаючи на популярність, славу і доволі хороший фінансовий стан. Василь Вірастюк їздив в Маріуполь і всіляко допомагав бійцям АТО чим міг та і досвід військового у нього є, оскільки чоловік у свій час відслужив. Тим не менше, особистість Вірастюка і досі залишається окутаною різними таємницями, без сумніву можна сказати тільки одне. Звання українського богатиря, йому дано не даремно, адже він багато виніс як людина і багато чого досягнув як спортсмен.