УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Прийнято рішення щодо легкоатлета Бубки, якого підозрювали в корупції

23/08/2018
Прийнято рішення щодо легкоатлета Бубки, якого підозрювали в корупції

Не знайдено підтверджень чуток про незаконні дії президента НОК України.

Стосовно Сергія Бубки не буде вжито ніяких заходів з боку Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAFF). Про це в прес-релізі повідомляє підконтрольна їй організація AIU (The Athletics Integrity Unit).

«На основі наявної інформації AIU прийшла до висновку, що немає значних доказів факту порушення Сергієм Бубкою правил IAFF», – йдеться в заяві.

«AIU прийшла до рішення після розслідувань, що тривали більше року. Розслідування включало в себе аналіз відповідних кримінальних справ, наданих французькою стороною, та іншої інформації, яка перебувала в розпорядженні AIU ».

Французьке ЗМІ повідомляло про те, що Бубка в червні 2009 року перевів 45 тисяч доларів на рахунок офшорної компанії New Mills Investments Ltd, бенефіціаром якої є колишній казначей IAAF і президент Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА) Валентин Балахничев.

Сергій Бубка та Валентин Балахничев стверджують, що платіж в 45 тисяч доларів був здійснений для розвитку легкоатлетичного турніру «Зірки жердини», який з 1990 року проводився в Донецьку.