УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Проник до будинку з невідомими чоловіками: продовження історії Шовковський – теща

11/04/2018
Проник до будинку з невідомими чоловіками: продовження історії Шовковський – теща

Колишня дружина воротаря Динамо висловила свою думку про конфлікт

Екс-дружина Шовковського Ольга Альонова захищає матір і пояснює її поведінку самозахистом, тому Шовковський нібито прийшов їх грабувати. І було це, за її словами, не вперше – після візиту 2016 року в неї пропали цінні речі і елітний автомобіль.

Також вона додала, що вогнепальної зброї в будинку немає. З чого саме стріляла її мати, Альонова не уточнила. А кидалася жінка, за її словами, не камінням, а землею з вазонів.

Також Ольга Альонова попросила Шовковського сплатити близько мільйона гривень аліментів, які він заборгував.

Сам Шовковський відмовився коментувати інцидент журналістам і не зізнався, чому стався конфлікт з колишньою тещею, якщо ще кілька тижнів тому він безперешкодно вивозив доньку разом з дітьми нинішньої подруги Марини Кутепової на відпочинок в Емірати. При цьому відео інциденту з соцмереж він також видалив.

Раніше футболіст опублікував пост в соцмережі, де розповів, що на Великдень прийшов привітати дочку, а мати колишньої дружини Любов Альонова почала проганяти екс-зятя з двору – кидала в нього каміння, а потім тричі вистрілила.

Наводимо витяг з листа Ольги Альонової в відповідь на запит ТСН:

"З цього приводу можу повідомити наступне. Я як мати жодним чином не перешкоджаю в спілкуванні між дочкою і її батьком Шовковським О.В. Судовими рішеннями закріплено, що дочка проживає зі мною, а батько має право з нею бачитися.

У той же час в більшості випадків батько не приїжджає за дочкою, а займається власними справами ….

З ранку в неділю, 8 квітня, Шовковський О.В. приїхав до дому, без мого дозволу або дозволу моєї мами, яка була вдома, проник на територію мого домоволодіння разом зі своєю співмешканкою.

Це відбувалося не в перший раз. Шовковський О.В. раніше проживав в цьому будинку, і знає, як проникнути на територію. Так, в 2016 році він з чотирма невідомими чоловіками проник в будинок і сказав моїй матері: "Забирайся звідси, а то ми тебе винесемо!"

Після його візиту з дому зникли цінні речі та документи. Також викрав автомобіль Range Rover Discovery 2015 …. Варто сказати, саме цей автомобіль він придбав для дочки на виконання договору про витрати на утримання дитини, проте сам же його і забрав …

У неділю вони в черговий раз проникли за територію без ключів. Мама спробувала прогнати її і заборонити в черговий раз знімати без нашого дозволу, однак та вийшла за паркан і продовжила знімати.

Ніяких каменів – це була земля з вазонів. Мама просто злякалася того, що повториться історія з 2016 роком, і все, що попалося перше під руку – використовувала, щоб їх прогнати.

… Ніякої вогнепальної зброї в будинку немає. Знаючи те, що співмешканка захоплюється зброєю і є разом з Шовковським співвласницею тиру, мама зробила кілька попереджувальних пострілів в повітря, щоб її прогнати. На відео, яке Шовковський оприлюднив, видно, що в нього вона не цілилася і не стріляла.

Таким чином, Шовковський знав – дочка не хотіла з ним проводити вихідний. Відео почали знімати до того, як він постукав у двері, а значить провокація була свідомою: він знає, що мама пережила в 2016 році і може сильно злякатися. Таку поведінку Шовковського вважаю негідною.

При цьому, образ турботливого батька, який Шовковський О.В. створює в мережі шляхом таких провокацій, розвіюється не тільки тим, що викрав машину у своєї дочки, а й тим, як він виконує аліментні зобов'язання.

Згідно з рішенням суду, починаючи з 15 травня 2015 року його зобов'язали виплачувати 1/4 частину всіх видів своїх доходів на утримання дочки. Граючи за ФК Динамо, він отримував 70 000 доларів на місяць.

Паралельно з рішенням суду – підписав договір у присутності Ігоря Суркіса про те, що зобов'язується платити донці 10 000 доларів на місяць, а також оплачувати два відпустки і, як зазначено вище – придбати автомобіль.

Однак Шовковський О.В. платить 5000 грн в місяць, показуючи державному виконавцю офіційну зарплату в ФК Динамо 18 000 грн в період своєї кар'єри, а після її завершення – нулі.

Згідно з довідкою виконавця, заборгованість становить більше 870 тис. грн за 2015 рік, за матеріалами виконавчого провадження за 2016 рік – близько 850 тис. грн ….

Підсумувавши, хочу побажати любителю подвійних стандартів для початку виконати свої зобов'язання перед дочкою ", – йдеться в листі Альонової.

Нагадаємо, Олександр Шовковський знявся в новій рекламі Visa Mastercard.

За сюжетом ролика Олександр проїжджає на мотоциклі поряд з дворовим майданчиком, коли в нього потрапляють м'ячем підлітки. Шовковський знімає шолом і бере участь в їх грі.

Новим відео Олександр Шовковський поділився на своїй сторінці в Instagram.

Підписники Шовковського залишають захоплені коментарі, відзначаючи, що реклама вийшла дуже позитивною.

"Олександр кумир і приклад для наслідування! Дякуємо, що подарували цим дітям такі емоції, дуже позитивна реклама!", – пишуть в коментарях.

 

 

. ТВОРИ БЕЗЦІННІ ІСТОРІЇ #mastercardukraine

Публикация от SaSHo (@aleksandrshovkovskyi)