УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Психологи стверджують, що існує тільки 5 типів людей. До якого з них належите ви?

08/03/2016
Психологи стверджують, що існує тільки 5 типів людей. До якого з них належите ви?

На формування особистості впливає безліч факторів, але більшість людей рідко замислюється над цим питанням. Однак розуміння особливостей свого характеру дає нам унікальний шанс розібратися у власних сильних і слабких сторонах, подивитися на себе з боку і побачити те, що бачать в нас оточуючі.

Щоб краще зрозуміти себе, спробуйте визначити, до якого з основних 5 типів особистості ви відноситесь.

EHD

 

1. Сумлінні

Тих, кого можна віднести до цієї групи, зазвичай описують як організованих, надійних і які добре знають свою справу людей. Вони люблять планувати свої дії заздалегідь і ставити досить високі цілі. Це чесні і самодостатні люди, але ті, кому не вистачає цих якостей, схильні оцінювати їх як упертих і педантів.

 

Цікавий факт: дослідження показали, що ті люди, які вийшли заміж або одружувалися на особистостях першого типу, досягають більшого успіху в роботі. Це пояснюється тим, що організований чоловік або дружина своїм неявним впливом допомагають збільшити продуктивність і домогтися більшого.

 

2. Екстраверти

Люди, в яких яскраво виражені риси екстраверта, буквально заряджаються і отримують величезне задоволення від спілкування з людьми. Вони балакучі, легкі на підйом і комфортно почувають себе в центрі уваги. З боку, тим не менш, вони можуть здатися зарозумілими і пихатими.

 

Цікавий факт: зверніть увагу на рукостискання. Вчені довели, що люди з сильним рукостисканням більш схильні до екстраверсії. Однак це більше стосується чоловіків.

 

3. Поступливі

Ті, в кого сильна поступливість, як правило, вірні, добрі і велелюбні люди. Їх поведінка безкорисливо направлено на благо інших людей. Можна сказати, що альтруїзм у них в крові. У той же час навколишні можуть розцінювати їх характер як наївний і інертний.

 

Цікавий факт: ви шукаєте фінансового інвестора? Звертайте увагу на людей, що володіють цими якостями. Як показали дослідження, саме такі поступливі люди втрачають значно менше грошей при ризикових угодах. Занадто відкритий інвестор через надмірну впевненість в собі має набагато більше шансів провалитися.

 

4. Відкриті новому досвіду

Люди, що відрізняються відкритістю, мають багато інтересів і багату уяву. Вони цікаві, до всього знаходять творчий підхід і воліють урізноманітнити сіру рутину. Вони часто роблять спроби самоактуалізації, реалізації свого потенціалу. За це їх часто нагороджують характеристиками "легковажні" і "незосереджені".

 

Цікавий факт: відкритість – природна риса, яка визначає політичні погляди. Відкриті люди схильні дотримуватися ліберальних поглядів, і в розмові вони частіше висловлюють свої політичні уподобання.

 

5. Нервові

Вони відрізняються високим градусом емоційної нестабільності. Вони легко відчувають натхнення, реагують на все дуже темпераментно і емоційно. В очах інших вони нерідко виглядають ненадійними і сумнівними.

 

Цікавий факт: люди цього типу частіше публікують фотографії в соцмережах. Вони рідше залишають коментарі або діляться новинами, але при цьому регулярно заповнюють фотоальбом.