Рамос: “Фанати Севільї ображали мою матір!”

13/01/2017

Нагадаємо, вчора Королівський клуб на останніх хвилинах уникнув поразки від Севільї і впевнено пройшов в 1/4 фіналу Кубка Іспанії (6:3 за сумою двох матчів – прим.). Варто сказати, що безпрограшна серія Вершкових становить вже 40 матчів, передає Корупція Спорт

Серхіо Рамос став автором другого голу своєї команди – капітан Реала ефектним ударом у стилі Паненки реалізував 11-метровий удар. Після забитого м'яча іспанець показував різні жести одній з трибун, на якій перебували вболівальники Севільї.

"Я не збирався кого-небудь образити. Після матчу я попросив вибачення у Давида Сорії, я не збирався його образити таким виконанням пенальті.

Мої жести? Вони були адресовані лише одному з секторів, на якому з першої хвилини летіли образи в адресу моєї мами. Севілья завжди буде моїм будинком (Рамос є вихованцем Севільї – прим.), але я капітан Реала і буду захищати свою команду.

Це футбол, я хотів би іншого ставлення до себе. Це нічого не змінює, коли мене ховатимуть, зі мною буде прапор Реала і Севільї. Я бачив, як тут обожнюють Ракітіча і Дані Алвеса хоча вони не є вихованцями Севільї. Мені прикро, але я не зміню свій стиль гри", – цитує Рамоса портал AS.