УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Разом вже 33 роки…”: Дружина-красуня і таємниці особистого життя Сергія Бубки

26/03/2018
“Разом вже 33 роки…”: Дружина-красуня і таємниці особистого життя Сергія Бубки

Сергій Бубка – легенда та рекордсмен українського спорту. Він увійшов у шкільні підручники історії, особливо українські. А в спортивних закладах України – висять портрети з моментами його слави.

І якщо про досягення Сергія Назаровича відомо достатньо, то як нарахунок його особистого життя? 

В одному із інтерв'ю, дружина голови НОК ( Національного олімпійського комітету), розповіла який він. Чемпіон зі світовим ім'ям. 

Лілія Бубка, сміючись розповідає, що чоловік має сталевий стержень, якщо це стосується спорту, але в повсякденному житті, він ранимий та ніжний. Це і не дивно, оскільки дружина супроводжує чоловіка у робочих поїздках. Познайомились вони також у такій обстановці. На глядацьких трибунах, спостерігаючи за гімнастами. Обоє тренерувались на одному й тому ж стадіоні, й періодично Сергій споглядав на майбутню обраницю. А потім привів доньку свого тренера записуватись до секції гімнастики. Там слово за словом і розпочались відносини. 

Пані Ліля неодноразово зазначала, що Сергій був дуже скромний вона дізнавалась про його досягення від чужих людей, але не від нього особисто.

Молодій дружині Бубки, подобалось, що хлопець в першу чергу ставив почуття, весь вільний час приділяв їй, а його у нього було достатньо мало, враховуючи постійні роз'їзди. Тому й довго не роздумуючи вони вирішили жити разом, облаштовуючи вже своє сімейне гніздечко, пара вже понад 33 роки разом.

Про відносини з синами жінка відповідала коротко: він дисциплінований і вимогливий. Зробив, досяг чогось – тоді можна відпочини, але не є деспутом і тераном. В одному із інтерв'ю Сергій Бубка-молодший, дуже емоційно і переконливо відповів журналістам. Він доведе всім, що може зібрати такий же зал зацікавлений у ньому, як і його батько, а журналістам радив або спілкуватись про його досягнення, або не запитувати нічого.

Сергій Бубка – дійсно людина з великої букви, він зробив значний вклад в історію українського спорту.