“Реал” насилу виграв Клубний чемпіонат світу

18/12/2016

Сьогодні в японській Йокогамі відбувся фінал Клубного чемпіонату світу, в якому мадридський "Реал" бився проти місцевого "Касіма Антлерс" з однойменного міста. Після напружених 120 хвилин перемогу здобула європейська команда.

"Реал" активно розпочав гру голом Каріма Бензема на 9-й хвилині, але після цього команда Зінедіна Зідана розслабилась. Під завісу першого тайму за японців забив Гаку Сібасакі, він же оформив дубль на 52-й хвилині грі, передає Корупція.Спорт

Після цього за справу взявся новоспечений володар "Золотого м'яча" Кріштіану Роналду. Португалець реалізував пенальті на 60-й хвилині грі. Наприкінці основного часу на полі була справжня битва, і навіть "Антлерс" був близьким до перемоги.

Гра перейшла в екстра-тайм, де ще двома голами відзначився Роналду. Фінальний рахунок матчу 4:2 зробив "Реал" найсильнішою командою світу.

Цікаво, що Кріштіану Роналду відзначився 40-м хет-триком за "Реал", а Карім Бензема зрівнявся з легендарним Еміліо Бутрагеньйо за кількістю голів у складі "Королівського клубу" – 171.